Брак. Недостача, пересорт, бій

Умови відшкодування браку, бою, недостачі або пересорту!

Компанія Мілліформ відшкодовує брак, бій, недостачу і пересорт при дотриманні наступних умов:

1. Покупецю необхідно надати інформацію менеджеру протягом 2-х робочих днів з моменту отримання замовлення. Якщо інформація надходить пізніше, компанія не відшкодовує такі претензії

2. Брак, бій. Покупцю необхідно сфотографувати видимий брак/бій та відправити будь-яким можливим способом фото (Viber, WhatsApp, Telegram, електронна пошта). Також необхідно вказати точну кількість браку і характеристику за кольором позиції. Після чого керівництво компанії оцінює значимість браку та приймає рішення про відшкодування браку: часткове, 100% або відмова.

3. Пересорт, недостача. Покупцю необхідно повідомити менеджеру про пересорт або недостачу: вказати точну кількість і характеристику за кольором товару, який не прийшов або вказати дані по товару, який прийшов, але не був зазначений в замовленні. Після цього менеджер з'ясовує причину, по якій була допущена помилка і дає висновок щодо даної помилки.

Помилки можуть бути 3 типів: Помилка менеджера, Помилка складу, Помилка покупця

Помилка складу. Для підтвердження пересорта з боку складу, співробітникам складу необхідно зробити інвентаризацію за даним товаром (це займає 1-2 робочих дні) і спростувати або підтвердити помилку. Якщо інвентаризація показала що пересорту немає, то відшкодування не передбачено. Якщо склад підтверджує пересорт, покупець отримує товар ротягом 2-х робочих днів, оплату доставки на себе бере компанія.

Помилка менеджера. При помилці менеджера, позиції за якими пішов пересорт покупець отримує протягом 2-х робочих днів, оплату доставки на себе бере компанія.

Помилка покупця. Покупець може припуститися помилки в замовленні коли його надиктовує або оформлює іншими способами: інтернет-магазин, месенджер, пошта і т.д. Компанія не відшкодовує товар, якщо була допущена така помилка. Зі свого боку ми йдемо на зустріч нашим покупцям та готові зробити повернення і заміну товару, проте оплату доставки на себе бере покупець.