Статті

Алюмінієві флакони для зберігання парфумів

Алюмінієві флакони для зберігання парфумів

Світ пробників для духів різноманітний. Серед скляних, пластмасових пляшок різного об'єму особняком виділяються металеві переливи. Духи в алюмінієвому флаконі виглядають дуже стильно. Глянцевий або матова, однотонна або ефектно пофарбована поверхня має вельми футуристичний дизайн і ефектно виглядає в будь-який косметичці або жіночій сумочці.

Залежно від виробника металева капсула може мати прозоре віконце для контролю рівня рідини або випускатися без нього.

ЯК ПЕРЕЛИТИ ПАРФУМИ В АЛЮМІНІЄВИЙ ФЛАКОН

Все залежить від конструкції переливу. Вони бувають самозаправні і несамозаправні.

Алюмінієві флакони самозаправні наповнюють за принципом запальнички: в отвір внизу пробника встановлюють трубку розпилювача пляшки духів і переливають.

Несамозаправні поповнити можна за допомогою шприца. Поршнем набираєте улюблений аромат, і акуратно наповнюєте їм металевий пробник. Швидко, зручно.


ЧОМУ АЛЮМІНІЄВИЙ ФЛАКОН НАДІЙНІШИЙ ЗА СКЛО ТА ПЛАСТИК

Порівнюючи міцність металу і скла, пластику, відразу зрозуміло, що перший варіант найнадійніше. Міцний непрозорий алюмінієвий корпус має цікаву будову. Часто всередині нього запаяна скляна капсула з духами. Навіть при падінні з висоти або деформації пробника, аромат залишиться всередині і не проллється ні краплі. Пластик в такому випадку дасть тріщину, скло розіб'ється, а улюблений запах буде втрачено. Тому якщо часто подорожуєте, буваєте у відрядженнях, то вибирайте алюмінієві атомайзери.


Перевезення в алюмінієвому флаконі парфуму в літаку реальна. Головне, щоб обсяг не перевищував 100 мл. Щоб уникнути непорозумінь, краще, щоб на тарі з духами був зазначений обсяг. Служба безпеки аеропорту відкритий флакон може відправити в багаж літака, а не в ручну поклажу. Закриті пробники в додатковому прозорому герметичному пакеті без проблем полетять разом з вами в салоні.

Підпишіться на розсилку
та отримуйте актуальні новини і інформацію першими!