Статті

Витончене скло: обговорюємо перевага скляної тари для духів

Витончене скло: обговорюємо перевага скляної тари для духів

Перша зустріч з духами у кожного з нас починалася з витонченого флакончика зі скла на маминому або бабусиному туалетному столику. Заворожлива гра світла на гранях, кришечка, яку так важко було відкрити, і пульверизатор, який страшно було натиснути. Добре, що зараз у нас, дорослих, є можливість купувати парфуми в будь-якій кількості і упаковці. Фаворитом століття залишається упаковка зі скла.

Скляна тара для косметики - це:

  • Надійно. Щільні кришки не пропустять вислизнути навіть крапельку брендового аромату. Плюс якість скляної тари високого класу дозволяє зберегти парфум в ідеальному стані, не спотворюючи запах, як це буває з пластиком.
  • Стильно. Імениті парфумерні будинку для своєї продукції використовують тільки скляні упаковки. Над створенням ефектних бульбашок, кришечок трудяться кращі будинки моди, а самі пляшки стають арт-об'єктом. Подібне важко зробити з пластика. Адже не буде тієї гри світла в гранях, прозорих, напівпрозорих і матових стінках флакона для парфумів.
  • Універсально. Класифікація скляної тари дозволяє використовувати її для парфумерних масел, парфумерії, туалетної води, одеколонів.
  • Зручно. В прозорому флаконіі видно рівень ароматичної рідини. А значить, порожній флакон не стане для вас неприємним сюрпризом. Скляна тара в літаку підійде для перевезення міні формату улюбленої косметики.

Яка скляна тара використовується в парфумерії

Залежно від продукту, який буде розлитий, переваг виробників і клієнта, цілей використання флакона тара зі скла буває:

для ароматичної олії використовують флакони від 4 до 10 мл і тільки з гвинтовими кришками. Для зручного нанесення часто йдуть пляшечки з роликовими аплікаторами. Шарик швидко розподіляє аромат по шкірі, що неймовірно зручно і практично. Такі маленькі пляшечки також використовують в якості Атомайзера і пробників будь-якої парфумерної продукції;

духів. Вони люблять скляну тару до 20 мл з увігнутими всередину стінками і опуклим денцем. Це сама класична тара, яка залишається затребуваною десятиліття. Для зручності верх флакона вінчає пластикова, металева або скляна кришка, яка ховає розпилювач. Рідше гвинтова кришка закриває відкрите, без розпилювача, горлечко

парфумерної води. Вона вимагає самої великокаліберної упаковки. Скляна тара на 100 мл прозора або матова, з кольорового матеріалу або звичайна, з гранованими або рівними стінками підійде для чоловічих і жіночих ароматів. У діапазоні 30-50 мл - найбільш ходові флакони. Міні версії на 10-20 мл підійдуть для виливків ароматів, оптового продажу або спільної покупки парфуму.

Різноманітність обсягів, кольорів, форм пляшечок на сайті Milliform дозволяє підібрати ідеальну пляшечку для улюбленого аромату. Або кілька маленьких пробників для подруг. А може і те, і інше одночасно. Благо, вибір величезний, ціни привабливі, а якість на рівні.

Підпишіться на розсилку
та отримуйте актуальні новини і інформацію першими!