Статті

Як правильно наповнити вакуумний флакон

Як правильно наповнити вакуумний флакон

Вакуумні флакони - це професійна косметична тара, яка має свої переваги у використанні та особливості в наповненні. Вакуумний флакон - це гарантія гігієнічності та сохранності косметичного продукту, що міститься у флаконі, захиcт від окислення, тому, що повітря не проникає всереднину. Упаковка дозволяє максимально, без залишку використати косметичний засіб.

Зовні вакуумний флакон нагадує циліндр з помпою-дозатором, який зверху накрито кришкою. Усередині ж даний пристрій трохи складніше - спеціальний клапан і помпа, які запобігають доступ повітря, пилу всередину флакона. Поставляється цей флакон комплектом з - самого контейнера, головної частини (дозатор) і кришка.


Упаковка працює за принципом вакуумного насоса: в процесі роботи двох почергово відкриваючихся клапанів створюється зона зниженого тиску, в яку порційно надходить продукт.


Важливо дотримуватися правил наповнення вакуумного флакона!


1. Технологія наповнення флакона


На початку наповнення сопло повинно бути занурене в контейнер, може використовуватися Занурювальне сопло, яке піднімається під час наповнення, або виробляти наповнення за рахунок опускання контейнера.

Хід занурення і підняття заповнює сопла повинен регулюватися в залежності від в'язкості продукту, щоб забезпечити наповнення контейнера без попадання повітря.

Слід дотримуватися обережності, щоб уникнути попадання повітря з продуктами з високою в'язкістю, які накопичувались і утворюються над продуктами з більш низькою в'язкістю.

2. Рівень наповнення флакона3. Закриття

Після наповнення, головна частина встановлюється і натискається вертикально вниз. При клямці головної частини, продукт потрапляє в відкриту насосну камеру. Поршень рухається вниз щоб компенсувати похибку рівня заливки продукту. Після того як диспенсер зібраний, продукт повинен бути присутнім в насосній камері.

Підпишіться на розсилку
та отримуйте актуальні новини і інформацію першими!