Статті

Як обрати пластикову (ПЕТ) тару для косметичних кремів?

Як обрати пластикову (ПЕТ) тару для косметичних кремів?

Переваги пластикової тари для розфасовки косметичних кремів очевидні: вона легка, міцна, довговічна, нешкідлива для здоров'я людини. Поліефірний матеріал, що застосовується для виробництва тюбиків і баночок для крему, не впливає на компонентний склад, а відповідно і на властивості косметики. Виробники косметичної тари прагнуть зробити її максимально ергономічною. З цією метою випускаються різні укупорочні аксесуари і комплектуючі, пристосовані для зручного і економно витрачання вмісту.


Види пластикової тари для кремів

Баночки - найпоширеніша ПЕТ-тара для крему. Вони бувають різного розміру, форми, кольору. Поставляються з герметично кришечкою. Зручна і корисна деталь закупорювання - додаткова знімаюча кришечка-мембрана. Вона закриває горловину ємності, тим самим утримуючи вміст в ній при транспортуванні, падінні, струс.


Флакони з дозатором (диспенсером) зручні для зберігання нещільні кремів, сироваток, що очищає засобів. Диспенсер працює за принципом помпи, порционному дозуючи вміст. Це забезпечує економне витрачання коштів.


Вакуумні флакони - косметична тара з найсучаснішим дозуючої пристроєм. Їх конструктивна відмінність полягає у відсутності погружной трубки і наявності рухомої діафрагми. Остання піднімається при витрачання вмісту, утримуючи в верхній частині флакону.


Туби (тюбики) використовуються для кремів, мазей, лосьйонів. Це менш економна тара, ніж попередні категорії, оскільки при витрачанi частина кошти залишається на внутрішніх стінках тюбика.


Області використання косметичної пластикової тари

Промислове виробництво косметики споживає левову частку упаковки і тари для крему. Виробники часто замовляють баночки і флакони індивідуального дизайну, які виділяють конкретний бренд на косметичний ринку. Або купують стандартну тару і приводять її зовнішній вигляд у відповідність з фірмовим стилем: наносять на поверхню логотип, назву та символіку бренду і т.п.


Beauty-індустрія використовує баночки для крему, щоб розфасовувати професійну косметики. Салонам краси, перукарень, масажних, косметологічний студія вигідніше купувати матеріали в тарі великого об'єму - 0,5 л і більше. Використовувати кошти з такої упаковки при обслуговуванні клієнтів незручно і несолідно. Ідеальний вихід - відлив в спеціальну тару, пристосовану для комфортного і економно витрачання.


Виготовлення косметики в домашніх умовах. Найчастіше будинку готують засоби для догляду з натуральних матеріалів. Тара потрібно для зберігання готового складу і інгредієнтів.


Майстерні хенд-мейд вживають дрібні деталі: намистини, бісер, фурнітуру різних типів, кольорів і розмірів. Винахідливий майстра-хендмейдери знайшли геніальний спосіб Впорядкувати робочий матеріал - зберігати його в баночках для крему.


Співпраця з milliform.ua - це гарантія отримання замовлення в найкоротші терміни

Пріоритети компанії MILLIFORM - максимальна оперативність обслуговування покупців і нівелювання ризику пошкодження товару при транспортуванні. Ми акумулюємо запаси тари на власних складах, завдяки чому збираємо і відправляємо навіть найбільші замовлення протягом 1-2 робочих днів. Доставка здійснюється на склад транспортної компанії в населених пункті одержувача або за попередньо вказаною адресою. У Харкові працюють пункти самовивозу.


Пластикова упаковка для крему і інших косметичних продуктів не вимагає дбайливого ставлення. Проте, при транспортуванні на тривалі відстані присутній ризик пошкодження навіть ретельно упаковованної продукції. Компанія MILLIFORM позбавляє покупців від пов'язаних з перевезенням ризиків і оперативно відшкодовує пошкоджений товар в повному обсязі.


Завдяки тісним діловим зв'язкам з найбільшими виробниками косметичної тари, MILLIFORM пропонує виготовлення упаковки для косметики за індивідуальним дизайном. Ми враховуємо вимоги замовника відносно форми, розміру, колірної гами, інших параметрів і елементів дизайну, включаючи нанесення тексту і зображень. На основі цього розробляючи макет і після затвердження його клієнтом виготовляємо і поставляємо необхідну кількість тари.

Підпишіться на розсилку
та отримуйте актуальні новини і інформацію першими!