Статті

Особливості полімерної тари для косметики

Особливості полімерної тари для косметики

Упаковка з полімерних матеріалів в косметичній галузі більш затребувана, в порівнянні з іншими видами тари. ПЕТ-флакони, баночки, пляшечки, тюбики і комплектуючі до них представлені в широкому асортименті. Це дозволяє підібрати ємності в залежності від властивостей і характеру використання косметичного засобу, а також з урахуванням бренд-дизайну товару і виробника.

Властивості полімерної тари

  • Екологічність. Відсутність реакції з компонентами косметичних засобів і навколишнім середовищем - одна з головних переваг полімерів. Косметика в пластиковій тарі зберігає стабільний склад і властивості.
  • Мала вага. Ця характеристика дозволяє розширити сферу застосування упаковки - вона ідеально підходить для наборів дорожньої косметики. Крім цього, легку тару простіше транспортувати в великих обсягах.
  • Висока міцність. ПЕТ-тара стійка до будь-яких механічних впливів. Їй не страшні удари, тертя, вона відмінно чинить опір стисненню. Завдяки цим властивостям пластикова тара нечутлива до умов транспортування, вона не вимагає ретельної багатошарової упаковки, як тендітні матеріали.
  • Низька ціна. Недорога ПЕТ-тара дозволяє оптимізувати витрати на виробництво. Це відкриває можливості для поліпшення компонентного складу продукції за рахунок зекономлених коштів і для гнучкої цінової політики.
  • Різноманітність форм і колірних рішень. Полімеру легко надати будь-яку форму і відтінок. На поверхню баночок, флаконів, тюбиків можна наносити всілякі написи і зображення. Це дозволяє вибрати і купити тару для косметики, відповідну корпоративному кольору і стилю компанії-виробника.

Види полімерної тари: основні матеріали і позначення

  • ПЕТ (поліетилентерефталат) - прозорий екологічний матеріал з гладкою поверхнею. Може бути пофарбований в будь-який відтінок. Нанесені на нього зображення відрізняються яскравістю кольору і виразним глянцевим блиском.
  • ПП (поліпропілен) дає такі ж яскраві кольори, як і ПЕТ, не поступається йому в інших характеристиках. Але технологія виготовлення поліпропіленової тари - дорожча, в порівнянні з ПЕТ.
  • ПЕ (поліетилен) - міцний пружний полімер з матовою поверхнею. Товстостінна тара з ПЕ непроникна для світла, тобто захищає вміст від ультрафіолету.

Сертифікація ПЕТ-тари

Головне завдання косметичної тари - захищати вміст, зберігати його зовнішній вигляд, властивості і бути безпечною для здоров'я людини. Відповідність цим вимогам підтверджується дозвільними документами - сертифікатами якості, відповідності. У них вказують використані у виробництві тари матеріали, застосовані технології, можливі сфери застосування тари - косметична, парфумерна, фармацевтична промисловість.

Продавець на вимогу покупця надає сертифікати якості на продукцію в пакеті з супровідними документами на партію товару.

Компанія «Мілліформ» пропонує широкий вибір сертифікованої тари для косметики і парфумерії, включаючи кошти для нарощування нігтів, автомобільні ароматизатори та ін. Термін обслуговування замовлення не перевищує 1-2 робочих днів. Співпраця з провідними світовими виробниками косметичної тари дозволяє максимально врахувати побажання покупця і виготовити ексклюзивну упаковку.

Доставка до Київа, Львова, Одеси та інших населених пунктів України здійснюється транспортною компанією на її склад або за адресою, вказаною покупцем. Купити косметичну тару в компанії «Мілліформ» можна по передоплаті або сплативши за фактом отримання.

Підпишіться на розсилку
та отримуйте актуальні новини і інформацію першими!