Статті

Переваги вакуумних дозаторів для флаконів

Переваги вакуумних дозаторів для флаконів

Захист продукту від зовнішніх чинників, функціональність і ергономічність - головні вимоги, які пред'являє сучасна косметична індустрія до упаковки і тарі. Найкращим чином з цими завданнями справляються вакуумні флакони, що обумовлено принципом їх роботи. Їх головна перевага і унікальна особливість в тому, що вони запобігають будь-які контакти вмісту з навколишнім середовищем, навіть при безпосередньому його використанні.


Принцип роботи вакуумного дозуючого пристрою

Особливість конструкції вакуумного косметичного флакону - відсутність погружной трубки. Завдяки різниці тиску, яка створюється при натисканні на актуатор, вміст піднімається вгору, прямуючи до дозуючого пристрою. Останнє влаштовано таким чином, щоб перешкоджати проникненню кисню до косметичного засобу і тим самим не допускати окислення.


Додаткову захисну функцію виконує герметичний ковпачок. Він захищає сопло від попадання вологи, твердих дрібнодисперсних частинок, повітря, а власне актуатор - від механічних пошкоджень внаслідок падінь і ударів.


Одна з головних функцій у вакуумному флаконі з дозатором належить рухомій діафрагмі. Завдяки їй створюється ефект подвійного дна. Коли ви будете витрачати косметичний засіб діафрагма піднімається, відокремлюючи вміст від спустошеною ємності. Вона не дозволяє засобу стікати по стінках флакону. В результаті він залишається ідеально чистим, а косметика витрачається до останньої краплі.


Плюси вакуумного дозування косметики

У порівнянні з іншими флаконами для косметики, вакуумні забезпечують масу переваг по відношенню до зручності експлуатації і збереження косметичних засобів. Експерти в косметичній галузі заявляють, що засновані на вакуумному принципі дозатори продовжують життя косметичних засобів як мінімум на 15%. Тому попит на продукт в вакуумних флаконах зростає, і все більше число виробників косметики схиляються до цієї категорії тари.


Популярність вакуумних флаконів обумовлена ​​такими їх властивостями:

· Легке складання-розбирання;

· Зручне дозування;

· Абсолютний захист вмісту від вологи, забруднень, кисню;

· Максимальне збереження продукту;

· Економне і повне витрачання косметичного засобу.


У флакони з дозаторами розфасовують косметичні засоби, що мають консистенцію в'язких і тягучих рідин. Вакуумні ємності незамінні для зберігання сироваток, кремів, заснованих на природних компонентах з мінімальним вмістом консервантів. З цієї причини такі флакони воліють майстри, які виготовляють засоби по догляду за шкірою і волоссям в домашніх умовах. 


Вакуумні дозатори стають все більш затребуваними в косметичній промисловості, що обумовлено зростаючою популярністю натуральної косметики. Цей вид тари вказує на високу якість продукту і асоціюється у споживачів косметики з екологічною чистотою. Для виробників косметичних засобів використання вакуумних дозаторів - спосіб підкреслити натуральний склад речовини і турботу про покупців.


Виготовляють вакуумні флакони з якісних полімерних матеріалів, завдяки чому вони володіють малою вагою і високою міцністю.


Компанія «Мілліформ» пропонує широкий вибір косметичних флаконів, в тому числі і з вакуумними дозаторами. Оплатити замовлення можна при отриманні. Ризики, пов'язані з транспортуванням тари, несе продавець.

Підпишіться на розсилку
та отримуйте актуальні новини і інформацію першими!