Статті

Сам собі парфумер: "Як перелити духи в інший флакон"

Сам собі парфумер: "Як перелити духи в інший флакон"

Середньостатистичній жінці здається, що атомайзери або флакони-пробники духів необхідні тільки парфумерам або оптовим продавцям ароматів. Але запасний флакон на 5, 10, 15, 20, 25 мл зобов'язаний бути в кожній косметичці. І знадобитися він може в найнесподіваніших ситуаціях. Причини необхідності термінового переливання духів бувають різними:

  • поламався оригінальний флакон з парфумами. Він впав, його розбили / упустили / відірвали горлечко / забили пульверизатор. Ситуації різні, але суть одна: флакон, в якому продавався аромат, більше не можна використовуватися.
  • купили великий обсяг дорогого ексклюзивного аромату в складчину. Цей метод називається розпивши. Всі знають, що чим більше об'єм флакона, тим нижче вартість 1 мл парфуму. Тому вигідніше придбати в складчину 100 мл оригінального бренду і розділити, наприклад, на 5 дозаторів по 20 мл.
  • бажаєте завжди мати при собі улюблений аромат. У сумочці на роботі, у відрядженні, на романтичному побаченні всюди щоб оточував улюблений і звичний запах. Для цього треба перелити духи в дозатор (металевий або пластиковий флакон).

Які методи можна використовувати при переливу духів

Перелити духи самостійно в атомайзер можна кількома способами:

  • за допомогою спеціальної воронки-лійки;
  • шприца;
  • атомайзера з дозаправкою.

Щоб зрозуміти переваги і недоліки кожного з них, детально розповімо і опишемо способи.


Як перелити духи шприцом?

В інтернеті чимало запитів: «Як перелити духи за допомогою шприца?». Все просто. Підійде шприц на 10 або 20 мл. Акуратно шилом або товстою голкою розширюємо носик шприца. Потім насаджує його на пластикову трубку флакона парфумів (вона ховається під ковпачком-розпилювач). Піднімаєте поршень вгору. Далі натискаєте, поки шприц не заповниться рідиною. Коли шприц наповниться потрібним обсягом (а це зручно відстежувати за допомогою поділок на корпусі), тоді знімайте носик з трубочки. Не бійтеся, парфум не виллється. Далі вставляє носик в отвір атономайзера, і поршнем перелийте духи. Втрати при такому способі мінімальні. А ось акуратності необхідно вагон. І поспіх в сторону. Інакше можна пролити духи, перевернути флакон або щось зіпсувати.


Перелити духи за допомогою металевої воронки

Якщо поки не знаєте як перелити духи за допомогою воронки, то зараз покроково розпишемо:

Вставте воронку в шийку атомайзера.

Візьміть в руку флакон, з якого будете переливати парфум.

І просто перепшикуєте. Краплі осядуть і зберуться на поверхні воронки і переллються в необхідний флакон.

Спосіб не вимагає особливих умінь або акуратності. Правда, втрат дорогого запаху не уникнути. Адже, краплі парфуму потраплять не тільки на поверхню воронки. Тому для дуже дорогих парфумів, коли кожен грам на вагу золота, краще такий спосіб не використовувати.


Чому варто купити атомайзера з можливістю дозаправки

Такі дозатори йдуть зі спеціальним отвором. Їх заправляють аналогічно запальничок. З розпилювача знімають ковпачок. Далі трубочку флакона з духами вставляють в отвір атомайзера. Далі просто натискайте на великий флакон, поки пробник не стане повним. Такий спосіб максимально дбайливо переллє рідину без втрат.


Якщо не бажаєте возитися зі шприцами або дорожите кожною краплею улюбленого парфуму, то загляньте на сайт Milliform. Тут продаються атомайзери з зручними механізмами дозаправки. У будь-який момент поповнюйте флакон улюбленим запахом. Різноманітність пляшечок і флаконів таке велике, а ціни такі спокусливі, що можна закупити дозатори для всіх ароматів, якими користуєтеся. Так кожен парфум буде з вами і ви зможете змінювати його в залежності від часу доби, настрою чи обставин.

Підпишіться на розсилку
та отримуйте актуальні новини і інформацію першими!