True
Безкоштовна доставка на суму понад $50
ЯК ПРАВИЛЬНО НАПОВНИТИ ВАКУУМНИЙ ФЛАКОН
20 грудня, 2023 від
| Ще немає жодних коментарів


Вакуумні флакони - це професійна косметична тара, яка має свої переваги у використанні та особливості в наповненні. Вакуумний флакон - це гарантія гігієнічності та безпеки косметичного продукту, що міститься у флаконі, захиcт від окислення, тому, що повітря не проникає всереднину. Упаковка дозволяє максимально, без залишку використати косметичний засіб.

Зовні вакуумний флакон нагадує циліндр з помпою-дозатором, який зверху накрито кришкою. Усередині ж даний пристрій трохи складніше - спеціальний клапан і помпа, які запобігають доступу повітря, пилу всередину флакона. Поставляється цей флакон комплектом з самого контейнера, головної частини (дозатору) і кришки.

Пакування працює за принципом вакуумного насоса: в процесі роботи двох почергово відкриваючихся клапанів створюється зона зниженого тиску, в яку порційно надходить продукт.

Важливо дотримуватися правил наповнення вакуумного флакона!
1. Технологія наповнення флакона

На початку наповнення, сопло повинно бути занурене в контейнер, може використовуватися занурювальне сопло, яке піднімається під час наповнення, або виробляти наповнення за рахунок опускання контейнера.

Хід занурення і підняття заповнюючого сопла повинен регулюватися в залежності від в'язкості продукту, щоб забезпечити наповнення контейнера без попадання повітря.

Слід дотримуватися обережності, щоб уникнути попадання повітря з продуктами з високою в'язкістю, яке накопичується і утворюється над продуктами з більш низькою в'язкістю.

 2. Рівень наповнення флакона
3. Закриття

Після наповнення, головна частина встановлюється і натискається вертикально вниз. При клямці головної частини, продукт потрапляє в відкриту насосну камеру. Поршень рухається вниз щоб компенсувати похибку рівня заливки продукту. Після того як диспенсер зібраний, продукт повинен бути присутнім в насосній камері. 

Увійти залишити коментар

Щоб встановити цей веб-додаток на свій iPhone/iPad, натисніть а потім Додати на головний екран.