Оплата і доставка

Оплата

Ви маєте можливість оплатити своє замовлення одним із наведених нижче способів.

1. Приват 24
Це один з найшвидших і зручніших способів оплати, який підійде для клієнтів Приватбанку. Вам необхідно ввести дані Вашої карти, після чого система автоматично сформує рахунок з реквізитами інтернету-магазина. Вам необхідно буде лише ввести пароль із СМС і підтвердити платіж.

2. На картковий рахунок
Ви можете сплатити своє замовлення шляхом поповнення карткового рахунку. Всі дані і реквізити компанії «Парфюмер», необхідні для оплати, Ви отримаєте в СМС від нашого менеджера після оформлення замовлення.

3. Післяплата
Перевагою цього способу оплати є те, що Ви можете відкрити посилку при отриманні на складі транспортної компанії, перевірити наявність і збереження товару, а лише після цього сплатити її вартість. Зверніть увагу, що при оплаті післяплатою Ваші витрати на відправку грошових коштів складуть 15-20 грн. + 1-2% за страховку від загальної суми платежу.

4. Готівкою
Даним способом оплати замовлення Ви можете скористатися в офісі компанії «Парфюмер». Ми знаходимося за адресою: м. Харків, Байкальський провулок 2, 4 поверх.


Доставка

Доставка замовлень здійснюється наступними способами.

1. На склад транспортної компанії
«Нова Пошта»
«Автолюкс»
«Делівері»
«Гюнсел»
«Ін-Тайм»

Замовлення буде доставлено на склад транспортної компанії у Вашому населеному пункті. Для Вашої зручності менеджери компанії «Парфюмер» підберуть найбільш зручний склад для отримання замовлення. Після відправки посилки транспортною компанією ми повідомимо Вам номер товарно-транспортної накладної (ТТН) і дату її прибуття по СМС.

2. Адресна доставка транспортною компанією
Також Ви можете скористатися адресною доставкою будь-якою з вищеперелічених транспортних компаній.

3. Самовивезення
У Вас є можливість забрати своє замовлення самостійно в офісі компанії «Парфюмер» з 8:30 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. Ми знаходимося за адресою: м. Харків, Байкальський провулок 2, 4 поверх.


Графік відправлення посилок транспортними службами

1. Автолюкс, Гюнсел, Делівері
Відправлення в день оплати - якщо замовлення розміщено і сплачено до 13:30
Якщо замовлення сплачено після 13:30, то воно відправляється на наступний день.

2. Нова пошта, Інтайм
Відправка на наступний день - якщо замовлення розміщено і сплачено до 16:00
Якщо замовлення сплачено після 16:00, то воно відправляється через день.