True
Безкоштовна доставка на суму понад $50

1. Загальні положення

1.1. Дана Угода користувача (що іменується надалі Угода) є юридично зобов'язуючим договором, що регулює відносини з користування веб-сайтом https://milliform.ua/ (далі - Сайт), який обслуговується Компанією «Milliform» (далі - Компанія) і фізичною особою (що іменується надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті, а також умови використання Користувачем матеріалів і сервісів Сайту.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач вважається тим, що приєднався до даної Угоди. У цьому випадку Користувач розуміє і погоджується з тим, що Компанія буде розцінювати факт використання Користувачем сайту https://milliform.ua/, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

1.3. При незгоді Користувача з даною Угодою він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.

2. Персональні дані і безпека

2.1. На виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" оформляючи замовлення або реєструючись на Сайті, Користувач дає згоду на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) своїх персональних даних а саме: П.І.Б., електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Компанії.

2.2. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.

2.3. Реєструючись або оформляючи замовлення на Сайті Користувач підтверджує, що ознайомлений зі своїми правами, закріпленими в ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних», реалізація яких гарантується адміністрацією Сайту.

2.4. Реєструючись або оформляючи замовлення на Сайті користувач дає згоду надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.

2.5. В результаті реєстрації Користувач отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Він також несе відповідальність за всі дії під його логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов'язуєтеся повідомити про це адміністрацію Сайту.

2.6. Користувач в будь-який час може звернутися до адміністрації Сайту за вказаними в розділі «Контакти» телефонами або адресою електронної пошти, а також скориставшись формою зворотного зв'язку, щоб здійснити актуалізацію персональних даних або відмовитися від будь-яких інформаційних розсилок виключивши свої персональні дані з бази Компанії. Актуалізацію персональних даних також можна провести в особистому кабінеті Користувача на Сайті.

3. Політика конфіденційності та використання матеріалів Сайту

3.1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті https://milliform.ua/, є інтелектуальною власністю Компанії «Milliform». Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

3.2. Авторські права на матеріали сайту https://milliform.ua/, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать Компанії «Milliform».

3.3. Копіювання та використання будь-яких матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

Щоб встановити цей веб-додаток на свій iPhone/iPad, натисніть а потім Додати на головний екран.